Dvořák František (Přelouč 1862 - 1927 Praha)
Dáma v bílých šatech, signováno vlevo dole Fr. Dvořák, olej/plátno fixované na kartonu, 31 x 23 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 11.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |